Chrániče na matrace

Spánok je nepochybne dôležitý. Jeho kvalita podstatne závisí aj od kvality matraca, na ktorom spávate. Ako ale ochrániť váš matrac pred znečistením? Poslúžia vám k tomu chrániče na matrace, ktoré si určite rýchlo obľúbite.

Poťahy na matrace pomáhajú chrániť matrac pred vonkajším znečistením. Navyše sú vyrobené z prírodných materiálov a disponujú aj hydro-regulačnými vlastnosťami, čo ocenia najmä ľudia, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Táto ich vlastnosť im umožňuje odvádzať vlhkosť z tela priamo počas spánku.

Matracové chrániče sú vzdušné a vytvárajú taktiež priestor pre cirkuláciu vzduchu. Obľúbené sú aj chrániče vyrábané z nepremokavej textílie, ktoré sú preferované aj v rôznych zdravotníckych zariadeniach.

Vyberte si zo širokej škály matracových chráničov, ktoré si zaiste obľúbite. Okrem toho, že váš matrac ochránite pred vonkajším znečistením, zabezpečíte mu aj vzdušnosť a hydroregulačné vlastnosti. Všetko závisí od vás a od vášho výberu a požiadaviek.

K vybaveniu obchodu či predajne vám naša spoločnosť Medcom ponúka aj vitrínypultyregály či štendre. Naši dizajnéri sú vám k dispozícii pri výbere a zariadení predajne. 

 

 

Najpredávanejšie

 • Radiť podľa:
 • 2 položiek celkom

Stránka 1/1

 • Matracový chránič CLINIC rozmer 160x200 mojmatrac.sk
  Je vyrobený z nepremokavej textílie, chráni matrac pred znečistením tekutinami. Vhodný aj do zdravotníckych...
  Dostupnosť:Do 10 pracovných dní
  Kód:90/TVR
  Značka:Materasso
 • Matracový chránič DOMESTIC rozmer 160x200 mojmatrac.sk
  Štandardný matracový chránič najčastejšie používaný ako hygienická pomôcka v domácnostiach i v nemocničných...
  Dostupnosť:Do 10 pracovných dní
  Kód:87/TVR
  Značka:Materasso