O nás

ikona_mojmatracOd otvorenia e-shopu mojMatrac.sk v roku 2008 sme predali viac ako 21 278 matracov. Sme certifikovaný predajca matracov MATERASSO Slovakia, s.r.o.. 

Náš obchod riadia a spravujú ľudia, ktorí nezabúdajú na to, že spokojný zákazník je našou prioritou. Na rozdiel od niektorých internetových obchodov tak kladieme dôraz nie na rýchly, krátkodobý zisk, ale na referencie a rast spôsobený dobrým menom a odporúčaniami spokojných nakupujúcich. Vďaka tomu môžete využiť skutočnú flexibilnosť internetového obchodu a rýchle vybavenie objednávky.

Pre matrace používame kvalitné materiály, ak by ste napriek tomu neboli spokojní, obráťte sa na naše reklamačné oddelenie a presvedčte sa, že vám vyjdeme v ústrety.

Neviete si predstaviť, aké veľké číslo je 21 278 predaných matracov? Pomôžeme vám:

 • Keby sme postavili vežu s doteraz predaných matracov, merala by 4 256 metrov. Najvyššia budova sveta, Burdž Chalífa, má 828 metrov. Stavať tak vysoké veže síce nevieme, ale určite aj vám pomôžeme s výberom
  2 128 m
   
   
  Veže z matracov mojmatrac.sk
  (od 2008, nepostavené)
  mojmatrac-mrakodrap
   
 • Keby sme matrace položili jeden vedľa druhého, zabrali by plochu 38 300,40 metrov štvorcových. Matracmi by sme mohli pokryť viac ako 5 futbalových ihrísk. 

mojmatrac-ihriska