Dobré rady

Problém s platničkami

Problém s platničkami   Ľudia s posunutými platničkami môžu mať prospech zo špecifického typu...

Benefity spánku

Benefity spánku Spánok je nevyhnutnou súčasťou našej každodennej rutiny a je dôležitý pre udržanie ...

Rozmery matracov: Kruh s priemerom 250 cm? Žiaden problém

penove-matrace_mojmatrac.sk

 

Koľkokrát ste čítali v článku o spánku či matracoch o tom, že človek prespí približne jednu tretinu svojho života? Zrejme takmer v každom z nich. Na tom však nie je nič zlé, pretože upozorňovať ľudí na potrebu kvalitného spánku je dôležité. Jeho kvalitu ovplyvňuje množstvo faktorov – od stravy a jej množstva cez pozeranie na elektronický displej až po výber vhodného matracu. O tom, ako si vybrať vhodný matrac sme už písali, teraz si však posvietime na ideálne rozmery pre vás a vašu posteľ. Čím začať?

 

Doprajte dieťaťu kvalitný matrac

kvalitný matrac s dietatomKeď kupujeme matrac pre svoje dieťa, často sme neúmyselne ľahostajní v otázkach zdravia a vyberáme matrace, ktoré sú cenovo najvýhodnejšie. Vravíme si, že na ňom bude ležať len chvíľu a potom aj tak hneď vyrastie a bude potrebovať novú posteľ. Lenže pozor, nechtiac tým svojmu dieťaťu zabezpečíte ťažkosti s chrbticou. Ako sa tomu vyhnúť?

 

 

Ako si vybrať rošt: Ktorý je pre vás a vašu posteľ najvýhodnejší?

rost-do-postele_mojmatrac.skKúpite si kvalitnú posteľ, ešte kvalitnejší matrac a výberu roštu už veľa pozornosti nevenujete. A to je chyba. Práve vďaka nemu vyniknú prednosti postele a hlavne matracu. Mnoho ľudí nevie, na čo si má pri kúpe roštu dávať pozor a často siahne po nevhodnom variante. Pripravili sme pre vás najdôležitejšie tipy a rady, s ktorými si vyberiete správne posteľné rošty aj bez predchádzajúcich skúseností. Také, ktoré vám vydržia aj celý život. Na čo sa zamerať?

Stránka 1 z 2 - 16 položiek celkom