Doprava a platba

"V súvislosti s opatreniami COVID-19, kuriérska firma dočasne zakázala možnosť platby na dobierku, je možné platiť len prevodom!" Ďakujem za porozumenie

Za tovar u nás môžete zaplatiť dopredu na účet alebo dobierkou. Pre dopravu používame vlastné auto s doručením na Vami zadanú adresu. Dodanie tovaru je 14 pracovných dní.

Platba dobierkou

Pri platbe dobierkou zaplatíte tovar v hotovosti, až pri jeho preberaní. Platbu je možné použiť pre objednávky od 70,00 € (2 108,82 Sk), maximálne do sumy 700,00 € (21 088,20 Sk). Pri akejkoľvek inej sume zaplaťte dopredu na účet alebo využite platbu na splátky.

Platba na účet

Pri platbe na účet počkajte na vystavenie pred faktúry, na ktorej nájdete variabilný symbol pre platbu. Pre príkaz na úhradu, alebo vloženie peňazí na účet môžete ľubovolný z našich účtov, ktoré nájdete v kontaktoch. Tovar bude doručovaný až po pripísaní platby na účet.

Tip: ak vyberiete rovnakú banku z akej budete posielať peniaze, platba bude pripísaná rýchlejšie a v závislosti na banke môžete ušetriť poplatok za prevod medzi bankami.

Vrátenie platby, dobropis, vrátenie zľavy: vrátenie platby alebo zľavy prevedieme na účet zákaznika do 14 dní od doručenia tovaru alebo od mailom zaslanéj požiadavky zákaznikom, ktorá obsahuje aj číslo účtu kam má byť suma zaslaná. 

Doprava

Prepravu realizujeme cez kuriérsku spolocnost Toptrans. Toptrans vás bude kontaktovať deň pred doručením  mailom, v deň doručenia ráno príde SMS správa s tel číslom na kuriera. Kuriara možete kontaktovať a upresniť si čas doručenia. Tovar sa doručuje po prvé dvere (vchod bytového domu, brána rodinného domu).

Cena

Cena za dopravu je od 200,00 € ZDARMA. Pre nižšie objednávky je cena dopravy 9,00 € 

Termíny doručenia

Termín rozvozu závisí na logistike dopravcu. Podrobnosti o rozvoze nájdete nižšie. Termíny uvádzané na stránke sú počítané automaticky. V prípade, že si chcete overiť presnejšie termíny, môžete nás kontaktovať.

Možnosť sobotného doručenia v hodnote 45,60 € s DPH.

Pred rozvozom

Minimáne deň pred rozvozom Vás budeme informovať pomocou mailu, v ktorý deň vám bude doručený objednaný tovar. V prípade, že vám termín nebude vyhovovať, prosíme Vás aby ste to ohlásili kurierovi a dohodli s ním iný termín. Tovar tak nebude pripravený na prevoz a môžeme namiesto neho zaradiť tovar ďalších zákazníkov. Ak chcete vedieť približnú dobu kedy vám bude tovar doručený, kontaktuje kuriera telefonicky. Upozorňujeme Vás, že hlavne kvôli prevádzke na cestách nemôžeme určiť presný čas pre doručenie.

 

Akcie

AKCIA! Objednajte si tovar v hodnote nad 300,- € a získate ZADARMO Anatomický vankúš.